Důvody, proč zvolit webhosting CZECHIA.COM

Důvodů, proč si vybrat služby naší společnosti je mnoho. Zde uvádíme ty nejdůležitější, které byste měli zvážit, pokud si budete vybírat toho pravého a stabilního partnera pro Vaše záměry.

Zákaznická podpora 24 hodin denně, 365 dnů v roce

Naše technická podpora je zákazníkům k dispozici 24 hodin denně včetně víkendů. Proškolení pracovníci jsou kromě provozních problémů schopni také pomáhat i při nastavování klientského počítače pro práci s internetem nebo poradit při problémech s www stránkami.

Zkušenosti s poskytováním webhostingu od roku 1996

Společnost ZONER software, a.s. jako první začala nabízet profesionální webhosting v České republice a naše služby již využilo desetitisíce spokojených zákazníků. Naše zkušenosti a zázemí ryze české společnosti zaručují kvalitu služeb a jistotu dalšího rozvoje webhostingu do budoucna.

Komfortní on-line administrace

Naši uživatelé mají k dispozici vlastní administrativní účty, na kterých mohou on-line zřizovat www hostingové služby, objednávat domény, platit vystavené faktury, zjišťovat informace o provozovaných službách a využívat mnoho dalších užitečných funkcí.

Speciální nabídky služeb

Nenabízíme pouze standardní, běžné www programy jako konkurence. Zákazníkům zajistíme získání SSL certifikátů (Thawte, Symantec, GeoTrust a RapidSSL), nabízíme individuální řešení webhostingu podle požadavků, poradíme s e-marketingem nebo nabídneme kompletní serverové řešení.

Podpora www vývoje

Kromě zajištění administrace a bezproblémového chodu serverů, je naším dalším cílem vyvíjet a aplikovat novinky v oblasti webhostingu. Proto je součástí našeho týmu i skupina administrátorů/vývojářů, která se podílí na dalším rozvoji služeb.

Z-mail, zajištění elektronické pošty

Vyvíjíme vlastní systém modulárního řešení elektronické pošty (osobního e-mailu i firemního e-mailu), který od roku 2005 využívají naši zákazníci.

Antivirová ochrana pošty

Každý přijatý e-mail na naše servery je kontrolován antivirovým systémem, díky kterému jsou naši zákazníci chráněni před virovou nákazou.

Antispamová kontrola pošty

Naše poštovní systémy kontrolují veškerou přijatou poštu a certifikují e-maily vyhodnocené jako spam. Navíc zákazníci mohou využít přednastavenou filtraci spamů přímo na serveru a již nemusí spamy přijímat.

Vlastní datová centra

Většinu našich serverů máme umístěnou ve vlastních datových centrech, která jsou připojena k síti internet prostřednictvím kvalitních ISP. Nejsme závislí na jednom dodavateli služeb a jsme schopni operativně řešit nečekané události.

Zřízení webhostingu a registrace domén ZDARMA

Veškeré nově objednané programy zákazníkům zřídíme bez jakýchkoliv skrytých poplatků. V případě on-line platby nové domény je možné během 30-ti minut plně využívat objednané služby.

Webhosting zdarma na 3 měsíce až na jeden rok

V případě objednání našich základních programů zřizujeme službu na první 3 měsíce zdarma! Dále nabízíme různé slevové akce, kdy můžete získat webhosting zdarma až na jeden rok.

Bezplatný SSL certifikát pro všechny

S webhostingem od CZECHIA.COM přejdete na zabezpečený HTTPS protokol snadno a rychle díky bezplatnému SSL certifikátu Basic DV. Váš projekt zabezpečíme na jedno kliknutí, automaticky a bez nutnosti manuální instalace.

Technologie DKIM pro zabezpečení elektronické pošty

V ceně k novému hostingu od nás dostanete i DKIM. O co jde? Jedná se o digitální podpis, který dokáže jednoznačným způsobem ověřit pravost e-mailových zpráv. Technologii, která napomáhá odhalit podvržené zprávy, poskytujeme v rámci našeho hostingu zdarma.

Podepište svou doménu pomocí DNSSEC

Záleží nám na bezpečnosti, a proto poskytujeme službu DNSSEC. Získejte ji v rámci balíčku k novému hostingu. Díky tomuto rozšíření bude vaše doména podepsána a zabezpečena.

Vyberte si i vy náš profesionální webhosting.


Kontakt

BRISK TRADING, s.r.o.
Botanická 602 00 Brno
+420 603 864 286
+420 545 242 800