JA80JA100

 

 Hlídání 3 měsíce zdarma

      

STOP ZLODĚJŮM !!! - POSTARÁME SE O VÁŠ KLID, HLÍDÁME VÁŠ MAJETEK V DOBĚ

VAŚÍ NEPŘÍTOMNOSTI NEBO VAŚEHO SPÁNKU = 24 hodin denně

Nainstalujeme Vám zabezpečovací systém pro Váš byt, dům nebo firmu podle Vašich požadavků.

Systémy mohou být doplněny dalšími detektory, které neslouží jen k ochraně objektu před zloději, ale i před nepředvídatelnými událostmi jako jsou požár, únik plynu, zaplavení vodou, kritické teploty prostředí apod.

Nabízíme kvalitní osvědčená řešení, spolehlivé komponenty, které instalujeme s maximální zodpovědností k zásadám montáží bezpečnostních prvků.

Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) jsou finančně mnohem dostupnější, než tomu bývalo dřive. Cenově jsou srovnatelné s běžnými elektrickými spotřebiči, které jsou v každé domácnosti samozřejmostí.

Přesvědčte se - zdarma Vám uděláme cenovou kalkulaci vhodnou pro Vaše prostory, v případě složitější instalace nebo specielních požadavků Vás před zpracováním nabídky navštívíme.

Systém je osazen zálohovanou ústřednou, která je ovládána pomocí klávesnice, přiložením čipu,  stiskem tlačítka bezdrátového ovladače nebo mobilního telefonu. Všechny způsoby jsou naprosto bezpečné. Možnost zadání kódu bývá omezena několika málo pokusy než dojde k vyhlášení poplachu. U ovládacích klíčenek bývá použit takzvaný plovoucí přenosový kód, který zcela znemožňuje jeho zkopírování.

Pro kvalitní ochranu vnitřních prostor před narušiteli se používají především infrapasivní  pohybové snímače (tzv. PIR snímače). Tyto detektory jsou schopny na základě analýzy teplot v místnosti spolehlivě detekovat pohyb člověka v prostoru. Pro různé aplikace se používají PIR snímače s odlišnou charakteristikou, například vhodné pro standardní prostory, pro dlouhé úzké chodby nebo snímače imunní menším živočichům.

Standardem u systémů EZS je také ochrana objektů před nebezpečím požáru nebo výbuchu. Ke včasné detekci požáru se používají ionizační, optické nebo tepelné požární snímače.

Pokud se k topení nebo vaření používá plyn, mělo by být samozřejmostí použití detektoru úniku plynu. Nejmodernější typy umožňují detekci všech druhů výbušných plynů a v případě zvýšení koncentrace plynu nad nastavenou bezpečnou mez aktivují zabezpečovací systém. Zároveň lokálně signalizují nebezpečí sirénou a umožňují též automatické uzavření přívodu plynu v případě nebezpečí.

V případě poplachu ústředna aktivuje poplachová zařízení:

1/ Vnitřní sirény mají vysoký pronikavý zvuk a jejich hlavním cílem je odradit pachatele. Ze zkušenosti vyplývá, že pokud je pachatel překvapen ječivým zvukem sirény, ve většině případů se dá okamžitě na útěk.

2/ Venkovní sirény mají naopak za úkol v případě poplachu přilákat pozornost sousedů nebo kolemjdoucích. K tomu účelu bývá výkonná siréna doplněna intenzivním blikačem. Nejmodernější sirény skrývají pod venkovním plastovým pláštěm chránícím před povětrnostními vlivy ještě další ocelový kryt. Samozřejmostí je také použití vlastního vnitřního akumulátoru, který dovede napájet sirénu v okamžiku, kdy se pachatel pokusí sirénu odpojit od vedení k ústředně nebo přímo odtrhnout ze zdi.

3/ Informace o poplachu se přenáší k majiteli formou textových zpráv (SMS) , zavoláním na zvolená čísla, zasláním fotografie na mobilní telefon (MMS)  - to vše podle konfigurace instalovaného systému. Samozřejmostí je možnost přenosu na bezpečnostní agenturu (PCO) - po instalaci systému nabízíme možnost vyzkoušení této služby po dobu 3 měsíců zdarma. 

Hlídací agentura případě poplachu okamžitě vyjíždí na místo. V případě, že službu nebudete chtít po 6 bezplatných měsících dále využívat, automaticky skončí. Službu je možné kdykoliv obnovit,a to třeba pouze na dobu, kdy budete na dovolené (délku trvání dohodnete s pracovníkem PCO).  

 


Kontakt

BRISK TRADING, s.r.o.
Botanická 602 00 Brno
+420 603 864 286
+420 545 242 800